Yes, ik zit na een weekje vakantie weer boordevol energie om jullie te inspireren met gezonde en makkelijke recepten! En dat werd ook wel weer eens tijd, want ik heb door de sneltreinvaart al een lange tijd niks nieuws voor jullie kunnen maken. Deze makkelijke salade met bietjes, geitenkaas en frambozen is heerlijk als lunch of licht diner op warme zomerdagen.
Salade met bietjes, geitenkaas en frambozen (2 personen)
Wat heb je nodig:
– 100 gram spinazie
– 100 gram geraspte wortel
– 4 baby bietjes, in kwarten gesneden
– 4 radijsjes, in dunne plakjes
– 4 plakjes zachte geitenkaas
– 100 gram frambozen
– 2 el walnoten, fijngehakt
– 2 el balsamico crème
– peper en zout
Hoe maak je het:
Verdeel de spinazie over 2 borden samen met de wortel, bietjes en de radijsjes. Verkruimel de geitenkaas erover samen met de frambozen en de walnoten. Besprenkel de salade met de balsamico creme en breng hem op smaak met peper en zout.
Ga jij dit recept maken? Dan vind ik het super leuk als je dit deelt op social media! Gebruik dan de tag #foodilovenl of tag mij @foodilovenl in jouw bericht!
Enjoy!
ps: ben jij een ambitieuze moeder en wil je meer energie, afvallen, balans en tijd voor jezelf? Klik hier om het gratis Foodilove weekmenu te downloaden.